Sestavení cenové nabídky s montáží pro zákazníky

- Slouží jako rychlá cenová nabídka vašemu zákazníkovi pro prodej s montáží tažného zařízení a elektropřípojky pro danný automobil bez jakéhokoliv přenášení cen do vašeho účetního programu. Celou nabídku s předvyplněnou hlavičkou vaší firmy můžete vytisknout či poslat klientovi na jeho e-mailovou adresu.


Nastavení cen montáží:

Pro správnou funkci cenové nabídky montáží je nutné po vašem přihlášení na našich www vyplnit hodinové sazby. Najedete na svou hlavičku - Můj účet, viz obr. níže 1 a vyberete možnost Sazebník pro výpočet ceny montáže TZ 2, zde si vyplníte svou poža- dovanou hodinovou sazbu za Tažné 3, Elektro 4 a popřípadě Diagnostiku 5, ta je dále započítávána pouze u elektropřípojek, které ji vyžadují. Po vyplnění odkliknete dole         6 a můžete pokračovat k výběru automobilu.

Návod 1 (kde vybíráte tažné zařízení a elektropřípojku)

1. V konfigurátoru vyberete požadovaný automobil ( značku, model, rok výroby ).
2. Poté vyberete požadované tažné zařízení ( šroubové, bajonetové... ) a požadovanou elektropřípojky ( 7 pinů, 13 pinů, univerzální... ), viz obr. níže, bod 1. Nyní se nad možností přidání TZ a EL do setu zobrazí rychlý náhled maloobchodní ceny i s montáží, ten se vám také ukáže ve vrchní části nad vybraným tažným a elektropřípojkami, viz obr níže, bod 2.
3. Klikem na tlačítko , viz obr. výše, bod 3 se vám otevře nové internetové okénko s nabídkovým listem pro prodej s montáží s již vyplněnými vybranými položkami pod vaší firmou se kterým můžete ještě dále pracovat.

Návod 2 (kde vybíráte z již složených setů tažného zařízení a elektropřípojky)

1. V konfigurátoru vyberete požadovaný automobil ( značku, model, rok výroby ).
2. Poté zakliknete nad výběrem tažného a elektropřípojky Složené sety tažné zařízení a elektriky, viz obr. níže, bod 1. Zobrazí se vám sety, pod každým hned vidíte náhled prodejní maloobchodní ceny, viz obr. níže, bod 2.
3. Klikem na tlačítko   Příprava nabídky pro prodej   , viz obr. výše, bod 3 se vám otevře nové internetové okénko s nabídkovým listem pro prodej s montáží s již vyplněnými vybranými položkami pod vaší firmou se kterým můžete ještě dále pracovat.

Nabídkový list pro montáž

Nabídkový list pro prodej Co vše můžete do nabídkového listu doplnit? Body + obr. níže.

Ve vrchní části můžete doplnit platnost nabídky 1, info o zákazníkovi 2... V té spodní pak přidat popřípadě vícepráce v Kč 3 a případnou slevu v % na kompletní nabídku 4. Také jakoukoliv poznámku, či datum na kdy objednáno 5 a jméno, kdo nabídku sestavil 6.

Na konci takto celé buď ihned zákazníkovi vytisknout 7 nebo zaslat e-mailem 8.

Vrchní část nabídkového listu:


Spodní část nabídkového listu: