O společnosti

"Tažná zařízení s více jak 30letou tradicí"

SVC Group s.r.o. (dříve Service Vitver Centrum a SVC Náchod s.r.o.) jsme prověřená společnost, která se specializuje výzkumem, vývojem, výrobou, prodejem a montážemi tažných zařízení pro všechny typy automobilových značek. Samozřejmostí je i doplňkový sortiment pro tažná zařízení, jako jsou náhradní díly, příslušenství, elektro přípojky, a to jak univerzální, tak speciální – originální a i jejich příslušenství, dále nosiče kol na tažná zařízení a boxy a i střešní nosiče…

Výrobní činnost firmy SVC Group s.r.o. sahá již před rok 1989. Z tohoto stálého prostředí vyvinula společnost svou hlavní činnost, aby se stala dnešním lídrem na Českém trhu, poskytující přes 1.900 druhů a komponentů tažných zařízení a elektro přípojek.

Naše produktové portfolio zahrnuje řešení pro automobilové příslušenství, od vývoje ověřování, až po prodej příslušenství a to jak pro automobilový průmysl, velko obchodníky až po maloobchodní odběratele. Dále se podílí na výzkumu a vývoji včetně testování diagnostických zařízení pro jednotlivé značky a typy vozidel. Navíc díky udržování flexibilní výrobní základny a vlastnímu oddělení výzkumu a vývoje tažných zařízení jsme schopni poskytnout řešení na míru dle požadavku jednotlivých výrobců vozidel. Při výrobě tažných zařízení dává přednost před kvantitou, malosériové výrobě. Společnost SVC Group s.r.o. připravovala i výrobu pro konkurenční společnosti vyrábějící tažné zařízení a to jak v ČR, Slovensku, Polsku atd...

Se skoro již 30ti lety neustálého zlepšování jsme jedním z největších výrobců systémů tažných zařízení v ČR.

Z našeho výrobního závodu ve Vysokově u Náchoda (Česká Republika), poskytujeme špičkové produkty, které mají i patentově chráněné vzory, výrobky homologované dle platných norem a směrnic Evropské Unie EHK 55-R nebo ATESTU Ministerstva Dopravy a Spojů ČR pro více než 30 automobilových značek s možností vývozu výrobků do států Evropské Unie.

SVC Group s.r.o. se zavázala ke kvalitě a estetice výrobku a usiluje o nejlepší uplatnění v praxi, kvalita výroby a dodávaného zboží je řízená a garantovaná normami ISO ČSN EN 9001:2016 a IATF 16949 a ISO 14001.

SVC Group podporuje také lidi v tísni, mladé začínající sportovce a je také velice úspěšná v motorsportu, kde také již 10 let reprezentuje Českou republiku v závodech do vrchu - Mistrovství Evropy FIA Hill Climb Championsip a je v novodobé historii nejúspěšnějším Českým týmem s několika tituly ve své třídě i v celkové klasifikaci.

  1. Profil společnosti
  2. Obecné informace
  3. Kvalita
  4. Vývoj produktů
  5. Marketing a prodej
  6. Logistika
  7. Historie

Profil společnosti

"Vývoj, výroba, prodej a montáž tažných zařízení a příslušenství pro přepravu nákladu a doplňky pro automobilový průmysl"

SVC Group s.r.o. je prověřená společnost s více jak 30ti letou tradicí na trhu, která se specializuje na výzkum vývoj, výrobu, prodej a montáž tažných zařízení pro všechny typy automobilových značek. Kvalita a estetika výrobku tažných zařízení a příslušenství pro montáž na vozidlo je řízená a garantovaná normou ISO ČSN EN 9001:2016 IATF 16949 a ISO 14001. SVC Group je vlastníkem garantující kvalitu výroby ISO již od roku 1994. SVC Group je rodinná firma, kde není hlavním měřítkem množství prodaného zboží za nejnižší cenu, ale prodej ověřených výrobků v praxi před uvedením na trh.

SVC GROUP vyrábí své produkty pro více než 30 automobilových značek homologovaných dle platných norem a směrnic Evropské Unie EHK 55-R, dalších požadovaných certifikací EU pro použití výrobku ve všech státech Evropské Unie nebo ATESTU Ministerstva Dopravy a Spojů ČR pro prodej v České Republice

Samozřejmostí je sortiment pro tažná zařízení, jako jsou náhradní díly, příslušenství, elektroinstalace jak univerzální, tak speciální a i jejich příslušenství, nosiče kol, střešní nosiče. SVC Group se zaměřuje na vše, co souvisí s přepravou nákladu a autopříslušenstvím. Od roku 2018 se zaměřuje i na další sortiment i v jiných kategoriích jako je elektro mobilita a podobně.

Obecné informace

„SVC Group vyrábí širokou škálu tažných zařízení a příslušenství pro automobilový průmysl“

Výrobní činnost firmy SVC Group sahá již před rok 1989 a vyrábí systémy tažných zařízení. Z tohoto stálého prostředí vyvinula společnost svou hlavní činnost, aby se stala dnešním lídrem na Českém trhu ve vývoji, výrobě, prodeji a montážích systémů tažných zařízení pro konkrétní vozidla, poskytující okolo 17 800 druhů a příslušenství pro sortiment tažných zařízení.

Tvrdě pracujeme na dodávkách do servisů, autorizovaných servisů výrobců automobilů a prodejních společností po celé ČR a na Slovensku.

Společnost každoročně proškolí a certifikuje širokou servisní síť pro oprávnění montáží tažných zařízení, která jen v České a Slovenské Republice přesahuje přes 2 500 poboček.

SVC Group udržuje flexibilní automobilovou výrobní základnu, která také zahrnuje skladovou zásobu náhradních dílu pro své výrobky a jejich příslušenství.

Sídlo společnosti se nachází ve Vysokově u Náchoda na severovýchodě České Republiky. Tým SVC koordinuje a dohlíží na různé operace včetně výzkumu, vývoje, logistiky, prodeje a marketingu. Náš výzkumný a vývojový tým se nachází v České Republice a snaží se zajistit, že dodací lhůty pro produkty budou krátké a bude zaručena vysoká míra dovednosti a flexibility.

Typy tažných zařízení

Kvalita

„Standardy a ISO ČSN EN 9001:2016, IATF 16949 a ISO 14001“

Jak se technologie neustále vyvíjí a zvyšují se požadavky na kvalitu v automobilovém průmyslu, neustále investujeme do zlepšování našich výrobků. Vysoce kvalitní design je výsledkem využití pokročilých technologií, průběžných kontrol a zkoušek v každé fázi výrobního procesu.

Uskutečňuje se několik testů, aby se zajistilo, že produkty splňují normy. SVC Group je certifikováno podle ISO ČSN EN 9001:2016 a dalších norem, což znamená, že všechny výrobní a administrativní procesy ve společnosti splňují standardy kvality pro automobily. Výrobky jsou testované na vyšší standart, než požadují výrobci vozidel a výrobní normy plní všechny požadavky pro uznání záruk na vozidlo po montáži našich zařízení. Proto je i prostředí v našem systému řízení protkáno. To znamená, že když podnikáme, neustále věnujeme pozornost emisím, tokům odpadů, recyklaci, spotřebě energie a dalším otázkám životního prostředí. Ústředním bodem této činnosti jsou dva důležité body:

  • Splnění požadavků předpisů a kontrola environmentálních rizik.
  • Snaha o neustálé zlepšování environmentálních úspěchů.
SVC Certifikáty SVC Certifikát

Vývoj produktů

„Každoročně přibývají nové systémy a produkty pro různé značky“

Známe svá tažná od vstupu materiálu, každého sváru, až po poslední šroubek, proto umíme rychle reagovat na změny a facelifty výrobců vozidel. Do popředí stavíme malosériovou výrobu se zaměřením na Českou republiku, na tomto základě Vám umí naše technické oddělení zodpovědět Vaše technické informace nebo víme jak požadované informace poměrně rychle zajistit. Díky své vizi do budoucna SVC Group neustále hledá nové projekty a vývoje. Oddělení výzkumu a vývoje hraje ústřední roli při dosahování těchto cílů. Jejich vysoká odbornost a zkušenosti jsou dobře využity při utváření procesu vývoje. SVC vlastní dynamickou a zástavbovou zkušebnu pro vývoj a výzkum výrobků a provádí kontrolní sériové kontroly z výroby. Dále vyvinula a používá na základě dlouholeté zkušenosti z vývoje, programy od výpočtu namáhání konečných prvků Auto Cad / Inventor, až po vlastní jízdní simulátory pro testování nosičů kol na tažném zařízení. Na základě zázemí a těchto zkušeností umí naše společnost rychle reagovat na výzkum a vývoj nových zařízení a výrobků a zavést je následně zrychleně do prodeje. Společnost se také podílí na vývoji elektro přípojek pro tažná zařízení a automobilový průmysl, které následně i distribuje do zemí EU pod značkami, dle obchodních smluv.

Vývoj produktů je v SVC nad rámec jednoduchého zlepšování a přepracování stávajících produktů. Společnost se chystá nabídnout připravená řešení na trhu v systémech tažných zařízení s cílem předvídat nové požadavky zákazníků. Proto SVC udržuje intenzivní kontakt se svými partnery v automobilovém průmyslu. Včasné přijímání signálů a hledání inovativních řešení společně, vedlo k nejlepším výsledkům.

Kromě toho SVC vyvíjí řešení pro každého zákazníka v souladu s platnými normami a právními požadavky pro každou evropskou zemi. Kromě vývoje produktů SVC také vyvíjí nové nástroje a stroje pro řešení potřeb výrobního procesu. Řešení tažného zařízení jsou obvykle připravena před spuštěním nového modelu do prodeje.

SVC Vývoj produktů SVC Vývoj produktů

Marketing a prodej

„Specializované zákaznické týmy“

Vzájemná důvěra je základem dobrého partnerství a SVC Group tuto filozofii oceňuje. Vytváření jasných ujednání a schopnost vzájemně se podporovat vytváří ziskové a konstruktivní vztahy. Tímto způsobem se snažíme vytvořit vynikající kontinuitu ve své obchodní síti.

Vysoká míra angažovanosti našich prodejních a marketingových pracovníků. Specializované zákaznické týmy jsou instalovány tak, aby splňovaly specifické požadavky zákazníků - pro maximální spokojenost zákazníků. Kromě našeho obchodního týmu ve Vysokově u Náchoda má SVC externí divizi, která zastupuje naši značku v ČR i na Slovensku.

SVC Group slouží dvěma významným sektorům automobilového trhu. Jedním z nich je trh s originálním vybavením, dodáváme svá tažná zařízení i do značkových servisů. Kromě toho trh s tažnými zařízeními nabízí výjimečný servis pro automobilový trh, mezi ně patří výrobci přívěsných vozíků, karavanů, nosičů kol na tažná zařízení a dodavatelé náhradních dílů automobilového průmyslu.

Neměníme každoročně sortiment dodávaných výrobků ani se nezaměřujeme na krátkodobé zisky a to z důvodu zajištění servisní sítě výrobků, příslušenství, které je pro rychlé uspokojení uživatelů skladem.

Díky neustálé poptávce po nejnovějších vozech umožňuje SVC nabízet komplexní sortiment výrobků s ohledem na uvádění nových výrobků do prodeje. Tyto produkty jsou cenově konkurenceschopné, nejsme zaměřeny na nejnižší cenu produktu, ale jeho dlouhodobé využití včetně informační a servisní sítě s neměnnou podporou našich obchodních partnerů a věrných zákazníků.

Ceny produktů se snažíme snížit zavedením nejmodernějších výrobních systémů, tedy ne na úkor použitých materiálu, kvality nebo snížení nosnosti.

SVC Marketing SVC Marketing

Logistika

„Přes 1 900 různých systémů pro tažná zařízení“

Řízení logistiky je často velmi složité a zahrnuje různá oddělení ve společnosti: od nákupu a řízení zásob až po finanční oddělení. Logistický proces v rámci SVC Group je synonymem rychlosti a přesnosti. Díky týmu SVC a inteligentnímu počítačovému systému optimalizují nákup, výrobu, inventář a dodávky.

Produkty SVC Group jsou velmi rozmanité; existuje více než 1.900 různých systémů tažných zařízení pro různé značky automobilů, typ a rok výroby. Komponenty a základní materiály jsou nakupovány od velkého množství výrobců po celém světě. Tato rozmanitost vyžaduje přísné logistické plánování.

Výrobky jsou skladovány v rozsáhlém skladu ve Vysokově u Náchoda. Jakmile dorazí objednávky od klientů, jsme schopni okamžitě reagovat, a tak doručit správně a rychle. Patentově chráněné vzory nám umožňují velikou flexibilitu pro expedici zboží. Protože nejsme zaměřeni na velko sériovou výrobu do koncernů, ani tažná zařízení a komponenty nepřekupujeme od zahraničních výrobců, jsme zaměřeni na koncového zákazníka a umíme, pokud je zboží vyprodané, rychle reagovat na nové naskladnění v rámci dne. Tato služba přináší odlišnou kvalitu, od e-shopu prodejců dovážející podobný sortiment od zahraničních výrobců.

SVC Logistika SVC Logistika

Historie

„SVC Group s.r.o. - tažná zařízení“

Výrobní a obchodní činnost zakladatele společnosti Vladimíra Vitvera sahá daleko před rok 1989. Založení vlastní firmy s názvem Vladimír Vitver SVC se mu podařilo v roce 1990 a hned 2 roky poté vyrobil své první tažné zařízení pro Dacia Olcit a VW Golf II. V roce 1995 po vydání novelizovaných předpisů MDaS ČR 105/95, pro provoz tažných zařízení na pozemních komunikacích se firma začala rozvíjet a transformovat ze společnosti Vladimír Vitver SVC (Servis Vitver Centrum) na SVC Náchod s.r.o. Téhož roku se firmě podařilo první oficiální schválení tažného zařízení na MDaS ČR pro vůz Daewoo Nexie.

V roce 2000 jsme začali pevnostně zkoušet tažná zařízení dle směrnice e94/20 ES a to již i se zástavbovými zkouškami dle připravované mezinárodní normy k homologaci EHK 55-R pro možnost vývozu do států Evropské Unie. Toto se však se špatně připravenou legislativou státu podařilo až v roce 2003. O další 4 roky později v roce 2007 probíhala výstavba nové výrobní a skladové haly, která se nachází poblíž města Náchod, dokončena byla v roce 2008.

V roce 2012 byla zvýšena kvalita výroby zahájením provozu vlastní práškové lakovny. Zajištění dlouhodobé záruky na výrobky díky povrchové úpravě černou barvou (KTL a Komaxit) – dle nároků zákazníků. Vzhledem k růstu objednávek tažných zařízení v roce 2013 došlo k výstavbě nové robotizované linky, která klade důraz na kvalitu a estetiku výrobků.

Následně se společnost po rozšíření svých výrobních aktivit a služeb a umístnění hlavního sídla společnosti do Prahy v roce 2014 přejmenovala z SVC Náchod s.r.o. na SVC Group s.r.o.

Naše společnost produkuje vlastní výrobky, na kterých jsou použité chráněné vzory majitele společnosti, které dokonce kopírují někteří další výrobci. Tažné zařízení určené pro silniční provoz a všechny jeho produktové řady jsou homologované dle platných norem a směrnic Evropské Unie EHK 55-R / nebo ATESTU Ministerstva Dopravy a Spojů ČR.

Firma se nepřetržitě vyvíjí a přizpůsobuje požadavkům provozních norem, kvalita výroby je řízená a garantovaná ISO ČSN EN 9001:2016 IATF 16949 a ISO 14001. Prověřená již skoro 30ti letou tradicí na trhu.

Zdroj informací SVC GROUP©2019