Členové Týmu

Publikováno 29.12.2020       • zhlédnuto 635x       •

Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára Lucie Vitverová - Manažerka SVC RACING SVC GROUP kart, motokára  
Šéfová má nás a naše potřeby plně pod kontrolou a Také ta která vše organizuje a koordinuje... 
Dává do kupy kalendáře, balí vybavení jezdců i kuchyně a připravuje bydlik na cestu. Zařizuje přihlášky, obíhá administrativní přejímky, hlídá rozpravy, ale ani rozkládání a skládání zázemí ji nedělá problém. Pokud není přímo na závodech, je online u PC a zasílá nám výsledky či hlídá dění na trati z online kamer a 100% informuje a řídí tým, který dosti často nemá v místě dění takové informace jako piloti a team. Pokud je potřeba, zašle nám i do Portugalska na závod nějakou tu součástku, která nám nečekaně vypověděla službu. Pokud je potřeba zajistit technikům zajistit nenadále letenky že Španělska za cca 7 hodin jsou chlapy v Praze.
Ukradne vám někdo z konkurence v Italii na závodě volant ??? a neumíme ho do druhého víkendu na závod o 500km jinde zajistit ?? není problém nechá dovést do Italského Trenta Bondone náhradní závodničku a přiloží do pařáku bazén pro shlazení hlav.    

Vše toto dělá již od roku 2010 a my víme, že pokud je problém, můžeme se na ni obrátit je to pro tým ten nejdůležitější člověk v pozadí co není tak vidět. Drží nás svým optimismem a věčně dobrou náladou a je neuvěřitelně skromná. 
Lucie Vitverová
Článek ve výstavbě 
Zobrazit článek Otevřít galerii