Partneři

 

SVC Group s.r.o. (dříve Service Vitver Centrum a SVC Náchod s.r.o.) jsme prověřená společnost, která se specializuje výzkumem, vývojem, výrobou, prodejem a montážemi tažných zařízení pro všechny typy automobilových značek. Samozřejmostí je i doplňkový sortiment pro tažná zařízení, jako jsou náhradní díly, příslušenství, elektro přípojky, a to jak univerzální, tak speciální – originální a i jejich příslušenství, dále nosiče kol na tažná zařízení a boxy a i střešní nosiče…

Výrobní činnost firmy SVC Group s.r.o. sahá již před rok 1989. Z tohoto stálého prostředí vyvinula společnost svou hlavní činnost, aby se stala dnešním lídrem na Českém trhu, poskytující přes 1.900 druhů a komponentů tažných zařízení a elektro přípojek.

Naše produktové portfolio zahrnuje řešení pro automobilové příslušenství, od vývoje ověřování, až po prodej příslušenství a to jak pro automobilový průmysl, velkoobchodníky až po maloobchodní odběratele. Dále se podílí na výzkumu a vývoji včetně testování diagnostických zařízení pro jednotlivé značky a typy vozidel. Navíc díky udržování flexibilní výrobní základny a vlastnímu oddělení výzkumu a vývoje tažných zařízení jsme schopni poskytnout řešení na míru dle požadavku jednotlivých výrobců vozidel. Při výrobě tažných zařízení dává přednost před kvantitou, malosériové výrobě. Společnost SVC Group s.r.o. připravovala i výrobu pro konkurenční společnosti vyrábějící tažné zařízení a to jak v ČR, Slovensku, Polsku atd...

Se skoro již 30ti lety neustálého zlepšování jsme jedním z největších výrobců systémů tažných zařízení v ČR.

Z našeho výrobního závodu ve Vysokově u Náchoda (Česká Republika), poskytujeme špičkové produkty, které mají i patentově chráněné vzory, výrobky homologované dle platných norem a směrnic Evropské Unie EHK 55-R nebo ATESTU Ministerstva Dopravy a Spojů ČR pro více než 30 automobilových značek s možností vývozu výrobků do států Evropské Unie.

SVC Group s.r.o. se zavázala ke kvalitě a estetice výrobku a usiluje o nejlepší uplatnění v praxi, kvalita výroby a dodávaného zboží je řízená a garantovaná normami ISO ČSN EN 9001:2016 a IATF 16949 a ISO 14001.

SVC Group podporuje také lidi v tísni, mladé začínající sportovce a je také velice úspěšná v motorsportu, kde také již 10 let reprezentuje Českou republiku v závodech do vrchu - Mistrovství Evropy FIA Hill Climb Championsip a je v novodobé historii nejúspěšnějším Českým týmem s několika tituly ve své třídě i v celkové klasifikaci.

Zobrazit článek Otevřít galerii Přehrát video