Katalogové číslo: Z00-008

13*/8 Univerzální CanBus / CC

Základní přípojka pro přívěsy a nosiče kol

  • Pro Dacia Jogger
  • Kód vozu: RJI
  • Rok výroby: 03/2022->
Provedení auto zásuvky, maximální napájení autozásuvky v 13*/8 pinů, 12/24 V
4- Univerzální přípojka bez originálních konektorů pro připojení k vozu
5- Určeno pro všechny modely a typy vozidel - nemusíte na voze nic rozlišovat
Lze namontovat i na vozidla s přípravou elektriky pro tažné zařízení
6- Po montáži na vozidlo se Diagnosticky přípojka nekóduje
Zjednodušená montáž bez diagnostického kódování
2- Pro použití s běžnými žárovkami tak i s LED diodovými světly na nosičích a přívěsech
9- Přípojka bez možností automatického odpojení PDC (couvacích senzorů a kamer
Zbytečná funkce - řeší vypínač na přístrojové desce vozu viz popis výrobku
8- Určená pro vozidla s kontrolou poruchy žárovek vozu
10- Bez možnosti automatického odpojení mlhového světla MS
11- Propojení elektro přípojky je provedeno v přední i zadní části vozidla
Číslo modulu ZM1-007
Informace k výbavě vozu a připojky Připojení na vodiče vozu rychlo svorkou případně pajení
Dodání zdarma při objednání s tažným zařízením
Informativní čas od dodavatele 60>160 min
Ověřený čas montáže s tažným zařízením 2:00
Záruka na výrobek 4
Váha výrobku 1.3 kg
Rozměry balení DxSxV 30x14x9 cm
Vyrobeno / Dodavatel: EU - SVC GROUP CZ
Homologace
Montážní návod
Přeprogramování modulu - Mlhové světlo
Zapojení auto zásuvky
Adaptér z 13 na 7
1 839 vč. DPH
1 520 Kč bez DPH
ks
na splátky 0% navýšení

Pro zobrazení kalkulací přejděte do konfigurátoru.

Přidat do konfigurátoru Tlačítkem přidáte výrobek do setu. Zpět do konfigurátoru
Centrální sklad Náchod
Osobní odběr ihned
Dodání kurýrem
K expedici dnes do 13.00

13*/8 Pinový Univerzální CanBus/CC III Generace - informace

13/8 Univerzální Can Bus Ideální a levná přípojka pro tažná zařízení. Jedná se výrobek, který SVC vyrábí na základě požadavku zákazníků s ohledem na nízkou cenu a přesto plní všechny požadavky pro provoz vozidla. Tuto přípojku můžete použít na všechny tažné zařízení i místo 7 pinové zásuvky, bude te moci použít na malé přívěsy do 750 kg případně z redukcí z 13 na 7 tak pro přívěsy do 3500 kg, tak nosiče kol a zavazadel kde je 13 pinová auto zásuvka nařízená. O proti běžně dostupných přípojek dodávaných různými prodejci má jak nízkou cenu tak umí i zastoupit třeba prasklou žárovku blikače blikáním pozičního světla. Také lze použít s běžnou žárovkou tak i s diodovým osvětlením přívěsu. či nosičů kol. Inteligentní modul již IV generace jistí jak modul tak elektro instalaci vašeho vozu a přívěsu. Dnes jsou všechna vozidla vybavená vypínačem pro couvací radary PDC kamer. Pokud nepožadujete přípojku pro karavan, či nevíte co budete v budoucnu na tažném zařízení převážet (7 pinů je jen pro malé vleky) je toto správná volba.

13 pinová auto zásuvka,  kde je dle nařízení EU zapojeno pro provoz 8 vodičů. 7  pinů jako u základní 1 Pinové zásuvky a  plus 1 pin, vodič pro couvací světlo a to vše v 13 pinové auto zásuvce.  
Tuto přípojku můžete použít na všechny tažné zařízení i místo 7 pinové zásuvky, budete moci použít na malé přívěsy do 750 kg případně z redukcí z 13 na 7 kat číslo E00-001  tak pro přívěsy do 3500 kg, tak nosiče kol a zavazadel kde je 13 pinová auto zásuvka nařízená. 
O proti jinde běžně dostupných přípojek dodávaných různými prodejci  má jak nízkou cenu tak umí i zastoupit třeba prasklou žárovku blikače blikáním pozičního světla.  Také lze použít s běžnou žárovkou tak i s diodovým osvětlením přívěsu. či nosičů kol. 
Inteligentní modul již IV generace jistí jak modul tak elektro instalaci vašeho vozu a přívěsu.     
Dnes jsou všechna vozidla vybavená vypínačem pro couvací radary PDC kamer a pokud nepožadujete přípojku pro karavan, je toto správná volba.  Automatické vypínání PDC ani nedoporučujeme a to i pokud má vozidlo kamery....  Nechme na zákazníkoj zda chce při couvání vidět dozadu či nikoliv a vypnout si to muže sám dle uvážení. S vypínáním  zblbl všem jeden pražský překupník tažných a je vidět že není z oborucool 

- Pokud přesto požadujete plně vybavenou elektro přípojku a to včetně přídavných funkcí pro karavan, automatického vypínání mlhového světla,  parkovacích senzorů  máte další dvě možnosti
1 Možnost  Z00-013 kde jsou navíc přídavné funkce pro Caravan spínané napětí +15 a stálé napětí +30 a jejich samostatné ukostření dle požadavku ČSN - jedná se o plně osazenou přípojku takzvaně EXPERT 
2 Možnost Z00-031 kde jsou navíc přídavné funkce pro Caravan spínané napětí +15 a stálé napětí +30 a jejich samostatné ukostření dle požadavku ČSN a Automatické odpojení Couvacích radarů a mlhového světla MS,  jedná se o plně osazenou přípojku takzvaně EXPERT +

Pro urychlení montáže přípojky na vozidlo je již namontovaná auto zásuvka na vodičích.
Nosiče kol jsou lehké s maximální váhou do 120 kg a proto zde není potřeba využívat elektoro přípojky které komunikují s vozem. 
U vozidel kde je zapotřebí přípojka originální či z důvodu záruk, si tento požadavek výrobce vozu určuje  
* A pro přívěsy, kde je vyžadováno bílé couvací světlo a přívěsy nad 750 kg. Zde je potřeba ale mít na zřeteli že žádná dodávaná (a je jedno, kterým dodavatelem !!!)  univerzální elektropřípojka, nekomunikují z řídícími jednotkami vozu, které tyto asistenty řídí a tím řídí správné funkce vozu a vaší bezpečnost - je to jen tak zvaný Bypass. U těchto vozidel doporučujeme použít Originální elektroinstalace pro vaše vozidlo, které jsou konstruované dle požadavku výrobce vozidel, to je i důvod proč prodejci vozidel vyžadují montáž originální elektro instalace i u vozidel v záruce.

- Velice rychlá a snadná montáž, napojuje se v zadní části vozu na zadní světla a přívod a na  12V a kostru vozu. 
- Diagnosticky se neaktivuje a nekóduje
- Homologace výrobku pro provoz ve všech státech EU
- Maximální až trojíté jištění a ochrana modulu elektropřípojky proti zkratu, přehřátí, tak i proti zničení při montáži, poruše přívěsného vozíku, nosiče kol při následném provozu vašeho vozidla. 
- Suplovaná funkce C2, při poruše osvětlení směrových světel na přívěsu, nosiče kol přebírají tuto funkci obrysová světla. S naším produktem je zajištěno, že další účastníci provozu za vámi, jsou i při případné poruše žárovek vašeho přívěsu nosiče kol, informovány o případné změně jízdy vašeho vozu a tím zabránění případného střetu s vaším vozidlem, poruchu pak můžete řešit v klidu po návratu z výletu. 
- Miniaturní modul 85x55x20 mm s oboustranně lepicí páskou pro jednoduché upevnění ve voze, vodiče jsou oproti konkurenci prodloužené a jejich délka ověřená více jak 27 praxí. 
- Originální konektory pro připojení do modulu a podrobný obrázkový návod.
- Zakončení vodičů v auto zásuvce je provedené pomocí ochranných dutinek, dle platných mezinárodních norem ISO/DIN 11446 a zaručení bezpečného propojení !!!
- Sada je dodávaná plně vybavená s dvěma těsnícími gumičkami pro zadní a boční vývod vodičů z auto zásuvky SKL pro zaklápění zásuvky pod nárazník!!
Výrobek je určen: 
Pro všechny moderní vozidla cca r.v., která mají vypínač parkovacích senzoru PDC a kamer na palubní desce, a zákazníci kteří nevyžadují automatické odpojování couvacích senzorů a mlhových světel na voze po připojení přívěsného vozíku. 
- U tažných zařízení jako je třeba Škoda Octavia IV kde již přípojka nejde použít to pokud to víme z praxe to u vozidla píšeme. 
Výrobek podporuje funkce vozidel:   
CanBus (CAN) Datové - systémy nových moderních vozidel vyráběných od roku cca 2008  
CHECK CONTROL (CC)  Systémy vozidel s kontrolou poruch žárovek
BSI / C2/ SFL / LFS Elektrorozvody vozidel, řízené řídícími jednotkami, s kontrolou poruch. 
Led diodová světla - Pro vozidla vybavená diodovými světly na voze a přívěsném vozíku.
MULTIPLEX 1 - Kdy jedno vláknová nebo diodová žárovka, zastává na voze více funkcí.
Příklad- ŠKODA OCTAVIA od II verze výše (osvětlení vozu a brzdových světel).
MULTIPLEX 2 - Kdy žárovka / diodová žárovka, zastává na voze více funkcí. 
Příklad- VW Touran I - osvětlení vozu a brzdové světlo a osvětlí do mlhy.
Certifikovaná společnost ČSN EN ISO 9001:2016 SVC GROUP s.r.o. podílí na vývoji výrobků pro tažná zařízení a jejich součástí, výrobky jsou testované a prochází častou kontrolní montáží. Společně s dodavateli jsou následně zaváděné do sériové výroby.    
Tyto výrobky jsou pak dodávané jednotlivým lokálním prodejcům, jak v ČR, tak ve státech EU pod různými značkami. Nejnovější generace produktů z vývoje dodáváme jen s tažnými zařízeními vyrobených nebo dodaných od SVC GROUP s.r.o. 
Vyrobeno pro v EU, a jsou zajištěné náhradní díly. není pro nás měřítko jen nejnižší cena  
Zdroj informací ©2024 svcgroup.cz

 

Univerzální Can Bus 7+1 pinů pro nosiče kol a základní přívěsy s couvacím světlem
13 pinová auto přípojka s 8 zapojenými piny v auto zásuvce doporučená pro nosiče kol. Nosiče kol jsou lehké s maximální váhou do 120 kg a proto zde není potřeba využívat elektoro přípojky které komunikují s vozem aktivními radary a podobně. U vozidel kde je zapotřebí přípojka originální či z důvodu záruk, si tento požadavek výrobce vozu určuje  
Přívěsy nad 750kg  viz Popis
Podporuje všechny dostupné systémy moderních vozidel vyráběných od roku cca 2008 včetně žárovek a diodového osvětlení.  
Maximálně jištění a ochrana modulu elektro přípojky, proti zkratu, přehřátí, tak i proti zničení při montáži, poruše přívěsného vozíku/nosiče při následném provozu vašeho vozidla.
V případě poruchy vyměňte napájecí pojistku modulu, pokud ani po výměně pojistky elektro instalace nepracuje správně, porucha způsobená zkratem při montáži či provozu, odpojte červený řídící modul elektropřípojky od konektorů a nechte jej cca 20 minut bez připojení. 
Modul se sám resetuje do základního nastavení.  
Diagnosticky se neaktivuje a určený pro všechny systémy vozidel  
CanBus (CAN), CHECK CONTROL (CC), BSI / C2/ SFL / LFS, Led diodová světla, Multiplex 1, Multiplex 2

Délka vodičů a je dostatečně dlouhá pro použití, od osobních vozidel, velkých SUV, dodávkových vozidel, autobusů až po nákladní vozy. U některých atypických vozidel a jejích nástaveb velikých dodávek a pak pro převážnou část obytných automobilů je potřeba vodiče individuálně dle potřeby prodloužit. 
- Délka od modulu CanBus k zásuvce - 170cm
- Délka od modulu CanBus na pravou stranu světel - 295cm
- Délka od modulu CanBus na Levou stranu světel - 0,95cm
- Délka napájecího vodiče modulu +30 - 495cm
Tento typ univerzální elektro přípojky neodpojuje PDC a Mlhové světla vozu pokud je připojený přívěsný vozík. 
Ve spojení s tažným od SVC GROUP a systémem zaklápění auto zásuvky pod nárazník SKL, pokud není připojený přípojný vozík, je na výrobek poskytována prodloužená záruka. 

Technická podpora:   technik@svcgroup.cz tel +420 491 420 267 
Pondělí až Pátek od 7,oo do 11,oo – 12,30 až 15,3o.
Zdroj informací ©2019 svcgroup.cz
 

Z vozu 13 pinů na 7 pinů přívěs/nosič kol

Katalogové číslo: E00-001
Doporučujeme 
 
Přechod z auto zásuvky na přívěs z 13 na 7 Pinů
Parametry ISO 11446 / ISO 1724 - Type N
Určené pro napětí 12/24V
Materiál Galvanicky ošetřená Měď / Velice odolný plast

Speciální svorka pro propojení CanBus

Katalogové číslo: CAN C00-001
Doporučujeme 
 
Připojí se na CanBus vodič jeden rozšiřující vodič
Žárovky + Led žárovky ANO
Napájení 12/48
Originalní konektory pro připojení na vozidlo
Počet kusů v dodávce ks 1

Plně osazená zásuvka včetně pinů pro karavan karavan, Diagnosticky se nekóduje.

Katalogové číslo: Z00-013
Doporučujeme 
 
Provedení auto zásuvky 13*/13 pinů, 12/24 V
5- Určeno pro všechny modely a typy vozidel - nemusíte na voze nic rozlišovat
Lze namontovat i na vozidla s přípravou elektriky pro tažné zařízení
6- Po montáži na vozidlo se Diagnosticky přípojka nekóduje
Zjednodušená montáž bez diagnostického kódování
4- Univerzální přípojka bez originálních konektorů pro připojení k vozu
9- Přípojka bez možností automatického odpojení PDC (couvacích senzorů a kamer
Zbytečná funkce - řeší vypínač na přístrojové desce vozu viz popis výrobku
8- Určená pro vozidla s kontrolou poruchy žárovek vozu

IV Generace Pro všechny výbavy vozu, nekóduje se, park senzory s vypínačem na přístrojovce

Katalogové číslo: Z00-007
Doporučujeme 
 
Provedení auto zásuvky 7* pinů, 12/24 V
5- Určeno pro všechny modely a typy vozidel - nemusíte na voze nic rozlišovat
Lze namontovat i na vozidla s přípravou elektriky pro tažné zařízení
6- Po montáži na vozidlo se Diagnosticky přípojka nekóduje
Zjednodušená montáž bez diagnostického kódování
4- Univerzální přípojka bez originálních konektorů pro připojení k vozu
9- Přípojka bez možností automatického odpojení PDC (couvacích senzorů a kamer
Zbytečná funkce - řeší vypínač na přístrojové desce vozu viz popis výrobku
8- Určená pro vozidla s kontrolou poruchy žárovek vozu

Pro všechny výbavy vozu, nekóduje se, s automatickým odpojením park senzoru PDC a Mlhovky

Katalogové číslo: Z00-030 Staré katalogové číslo: Z00-030
 
Provedení auto zásuvky 7* pinů, 12/24 V
5- Určeno pro všechny modely a typy vozidel - nemusíte na voze nic rozlišovat
Lze namontovat i na vozidla s přípravou elektriky pro tažné zařízení
6- Po montáži na vozidlo se Diagnosticky přípojka nekóduje
Zjednodušená montáž bez diagnostického kódování
4- Univerzální přípojka bez originálních konektorů pro připojení k vozu
9- Přípojka s automatickým odpojením PDC couvací senzory od výrobce vozu
8- Určená pro vozidla s kontrolou poruchy žárovek vozu
Mlhové světlo, 
Některá vozidla mají mlhové světlo ovládané plusovým polem a některá mínusovým polem.
Proto je u některých vozidel potřeba na modulu univerzálního CanBusu změnit 
polaritu ovládání dle vašeho vozu. Naše moduly od SVC GROUP 3 generace, jsou již na tuto
možnost připravené a postup tohoto přepólování je 
jednoduché a rychlé.  

 Přepólování mlhového světla 
Pokud po zapojení přípojky pokud po zapojení Univerzálního CanBus svítí 
na vozíku mlhové světlo, aniž by bylo zapnuto na vozidle a následně pokud se 
na vozidle zapne mlhové světlo a v tu chvíli 
zhasne na vozidle je potřeba provést přeprogramování mlhového světla 
na řídící jednotce.
Kvůli časovému intervalu vypínání vypínače ve voze a odpojení přívodu napětí 
na modulu jednotky 
univerzálního CanBusu doporučujeme provádět tuto operaci ve dvou lidech.
  
POSTUP 
1- Při zapojené řídící jednotce je potřeba 15x za sebou rychle vypnout a zapnout
 mlhové světlo na vozidle. 
2-  po tomto vypnutí a zapnutí vypínačem do 10 vteřin odpojit řídící jednotku od 
     napětí obr konektor číslo 1.
3- Počkejte 30 vteřin a připojte k řídící jednotce napětí – odpojený konektor obr. 
     konektor číslo 1. 
4- Pokud je montáž univerzální elektro přípojky provedená správně, bude změněna 
     polarita a mlhové světlo bude správně.
 Stejný postup je při obráceném požadavku u řídícího modulu Univerzální elektro přípojky  
Zdroj informací a vlastnické právo SVC GROUP s.r.o. 2021
Produkt byl přidán do oblíbených
Zobrazit oblíbené produkty
Produkt byl porovnání
Zobrazit produkty v porovnání
Sdílet produkt
Sdílet produkt
Dotaz na výrobek web@svcgroup.cz
Abychom mohli Vás mohli nasměrovat na správného partnera.
Zboží bylo přidáno do košíku
Zboží bylo přidáno do košíku
DOPRAVA ZBOŽÍ - maloobchod (MC) a velkoobchod (VC)

Objednané zboží posíláme naší přepravní společností a sjednanou přepravní společností tak, aby zasílané zboží bylo co nejvíce ochráněné, a to s ohledem na jeho váhu a možnosti manipulace s výrobkem. (Váha/rozměr bývá průměrně cca 15-28kg a 135x40cm u tažného zařízení), a aby zůstala zachována co nejpříznivější cena dopravy. Pro objednávky z E-shopu nebo objednané telefonem a zaregistrované do našeho systému do 14.15 hodin zajišťujeme expedici v den objednání.

Zboží skladem expedujeme okamžitě!!!

Zákazníci při expedici zboží z výrobního závodu SVC GROUP s.r.o. obdrží na email zprávu popř. na mobil SMS s informacemi pro internetové sledování zásilky určené k doručení. Pro DPD je odkaz pro sledování na www.dpd.cz

Pokud nejste v den doručení zásilky doma nebo na provozovně, můžete si nechat doručit zboží na některou z poboček dpd.cz ve vašem okolí, kde si můžete následně zboží osobně vyzvednout.

Pro snížení přepravních nákladů zboží spojujeme do jednoho balíku. Například tažné zařízení a elekroinstalace, střešní nosníky s boxy a podobně.

Certifikovaní a registrovaní zákazníci mohou volit více možností závozu zboží na své provozovny dle vzájemné spolupráce, viz tabulka:

Základní rozvoz  
VIP ZÁKAZNÍCI a VĚRNOSTNÍ PROGRAM  
VIP ZÁKAZNÍCI a VĚRNOSTNÍ PROGRAM kategorie A
Možnost paletového závozu PPL s doručenkou do 24 hodin od nakládky
Paletový závoz společností SVC GROUP s doručenkou do 24 hodin od nakládky
Ceny dopravy pro neregistrované i registrované zákazníky
Doprava Zboží - MC Cena za dopravu a balné
bez DPH
Eco poplatek recyklace obalů
bez DPH
Poplatek za platbu.
bez DPH
od 5 do 50 kg - Tažné zařízení s Elektropřípojkou, nosiče kol atd. 140 10 30
0,1 do 5 kg - Elektro instalace - samostatně, doplňky, náhradní díly atd. 100 0 30
Osobní odběr 0 0 0
Ceny paletové dopravy pro Velkoobchodníky (VC) a registrované zákazníky:
Doprava Paletová a nadváha / rozměr
cena za 1 EU paletu 1200x800
Záloha za vratnou paletu
Kč bez DPH
Cena
Kč bez DPH
Eco poplatek recyklace obalů
Kč bez DPH
50 až 75 kg - DPD 200 299 10
50 až 100 kg - DPD 200 339 10
100 až 150 kg (cca 10 ks Tažných zařízení) - DPD 200 395 15
150 až 200 kg (cca 10 až 15 ks Tažných zařízení) - DPD 200 459 15
200 až 300 kg (cca 15 až 20 ks Tažných zařízení) - DPD 200 559 20
300 až 400 kg (cca 20 až 25 ks Tažných zařízení) - DPD 200 698 25
VIP a BONUSOVÍ zákazníci 0,1->22 0000 kg rozvoz - SVC 0 0 0

Paletový a nadrozměrný prodej SVC GROUP s.r.o.
DEPA: CZ -> Náchod, Praha, SK -> Bratislava, CH -> Zürich, GB -> Birhigham D -> Düsseldorf. ITA -> Padova

Převzetí zásilky + palety (reklamace)

VÁŽENÝ ZÁKAZNÍKU VĚNUJTE PROSÍM TAKÉ POZORNOST PŘEBÍRÁNÍ ZÁSILEK OD PŘEPRAVCŮ
U přepravy tažných zařízení je potřeba si uvědomit, že se jedná o těžší a rozměrné zboží. Naše doprava či sjednaný přepravce několikrát zboží překládá, a to není jednoduché. Přesto je cena za přepravu našeho zboží výhodnější v porovnání s běžnou přepravou 4kg zásilky třeba o rozměru 20x20x20cm.

Obal se skládá ze dvou částí:
1. Vnitřní kde je tažné zařízení s příslušenstvím zabaleno do proti-nárazové folie a obalené smršťovací folií.
2. Kartonový vrchní obal - je jen ochranný obal pro přepravu, který jsme přidali pro zvýšenou bezpečnost a ochranu zboží při přepravě. Tento obal, který se po vybalení vyhazuje, může být cestou deformován.
JSME VÝROBCI, všechny komponenty nebo zboží, které by se mohlo přepravou poškodit máme skladem a problémy umíme rychle vyřešit. Jsme rodinná firma a na 1. místě je spokojenost zákazníků, nejsme překupníci ani veksláci, kde je jediným měřítkem zisk.

Pokud by byl tento druhý transportní kartonový obal viditelně poškozený či roztrhaný:

  1. Zkontrolujte jaký je rozsah poškození, tedy zda by mohl být poškozený i vnitřní (základní) obal. Pokud je balení neporušené a jsou na kartonovém obalu pouze přepravní šrámy, je vše OK.
  2. Pokud je poškození zásilky viditelně obsáhlé pak nepřebírejte zboží, toto Vám bude prioritně vyměněné, tzn. náhradní zboží Vám bude expedováno ještě v den, kdy nám poškození nahlásíte. Nebudeme čekat na návrat poškozené zásilky ani dělat pakárnu s vyplňováním zboží, zařídíme, aby jste měli rychlou náhradu bez průtahů a vyplňování nesmyslných tabulek.

POŽADOVANÉ INFORMACI K ZÁSILCE, KTEROU JSTE NEPŘEVZALI:
Číslo balíku + 2 fotografie na e-mail svc@svcgroup.cz a případ nahlásit na telefon +420 603 360 607

Produkt byl přidán do košíku.
Produkt byl přidán do košíku.