Katalogové číslo: NKO 222-012

Nosič kol na tažné zařízení SVC 2 VIP RACE - Pro 2 Elektro/Kola

 • Rok výroby: 1997->1999
Určeno pro 2 Kola / Elektro kola
Připevnění k TZ bez nářadí NE
Zjednodušená montáž na TZ ANO
Sklopný nosič i s koly ANO
Sklopná světla pro parkování ANO
Skládací pro uskladnění ANO-Celkově
Zamčení nosiče na TZ ANO
Zamčení kol ANO
Pro průměr rámu kol Min/Max 20->50
Maximální zatížení nosiče 60 kg
Váha nosiče 18,3 kg
Váha nosiče pro přepravu kurýrem 20,kg
Rozměr při přepravě kol 115x69x79
Rozměr pro uskladnění 40x6979cm
Pro napětí 12 a 24 V
S použitím auto zásuvek 13 Pinů + redukce na 7 Pinů
Pro tažná zařízení s čepem ISO 50
Gumou potažený držák rámu Ano včetně chráničů proti poškození
Uchycení jízdního kola Za rám kola i za ráfek kola
Ověřený čas montáže 0:30
Záruka na výrobek 24 měsíců
Váha výrobku 20 kg
Rozměry balení DxSxV 72x61x31 cm
Výrobce / Dodavatel - EU AUTO - SVC GROUP
Homologace
Návod
Informace k použití
Typy nosičů Vision/Race/VIP
SVC VIP 2 RACE pro dvě kola
Skladem Doporučujeme
Nosič kol na tažné zařízení SVC 2 VIP RACE - Pro 2 Elektro/Kola
14 526 vč. DPH
12 005 Kč bez DPH
ks

Pro zobrazení kalkulací přejděte do konfigurátoru.

Přidat do konfigurátoru Tlačítkem přidáte výrobek do setu. Zpět do konfigurátoru
Centrální sklad Náchod
Osobní odběr ihned
Dodání kurýrem
K expedici dnes do 13.00

Nosič kol na tažné zařízení SVC 2 VIP RACE - Pro 2 Elektro/Kola - informace

Rozšiřující sada

Prémiový výrobek nosič dvou kol / elektro kol na tažné zařízení. velice kvalitní konstrukce, výrobku sklopný a skládací systém pro přepravu a uložení. nejvyší ochrana proti případnému poškození kol při montáži

Pokud zakoupíte nosič kol  při montáži tažného zařízení ve výrobním závodě SVC GROUP, platí pro výrobek zvýhodněná cena AKCE.   
Nosič kol na tažné zařízení je určený pro přepravu až dvou elektro kol / Bicyklů na tažném zařízení s kulovým čep ISO 50.
Upozornění pro vozidla Citroen Berlingo, Peugeot Partner, Mercedes Vito, VW T4/T5/T6 a podobná vozidla s nízkou nákladovou hranou, kde se zadní dveře otevírají nahoru nebo jsou asymetrická, tedy nedělí se vprostřed vozu, zde může být problém že ani po odklopení nosiče tyto dveře nepůjdou otevřít, Toto jsme prověřovali  i u jiných dodavatelů nosičů a tento broblém je více méně u všech výrobců / prodejců   
Homologace výrobku
Hlavní výhodou nosiče jsou jeho rozměry!!!!. 
Je vybaven skládacím mechanizmem, který jej umožňuje skladovat nebo převážet složený do kompaktních rozměrů.
Můžete jej složit i na tažném zařízení pokud nevezete kola. Dále pak při přepravě v zavazadlovém prostoru či skladování, Jedná se o prémiový výrobek, který nemá ve své třídě konkurenci ve srovnání poměru cena výkon rozměr a zatížení !!!.
SVC 2 VIP RACE je špičkový nosič kol na tažné zařízení, který díky své pevné robustní konstrukci disponuje nosností 60kg. Je tak vhodný například i pro převážení 2 elektrokol. Navíc je možné jej během několik okamžiků složit do kompaktních rozměrů a uložit je např. kufru vozidla. Právem tedy patří mezi nejlepší modely ve své kategorii.
Patentované upínání na tažné zařízení je určené pro běžně prodávané tažné zařízení s průměrem čepu ISO 50. Upínání je bezpečné a jednoduché. Systém se uzamkne pomocí integrovaného zámku. Tento speciální upínací systém splňuje i ty nejpřísnější bezpečnostní normy. Pro snadnější manipulaci a instalaci je výrobek doplněn o rukojetích, která zjednoduší přenášení a také nasazení na tažné zařízení.
Držáky kol jsou vhodné pro všechny velikosti kol včetně dětských jízdních kol, uchytí kulaté i oválné rámové trubky většiny kol s rámem od rozměru od 20 do 50 mm. Utahovací pásky zajistí rychlé a bezpečné upnutí. Navíc všechny upínací pásky, hlavice pro uchycení kola jsou se silikonovou ochranou proti poškrábání vašeho kola !!!! Každý držák je vybaven integrovaným jednotným zámkem, díky kterému lze každé kolo uzamknout k nosiči i samostatně.
Systém sklápění nosiče kol jde jednoduše sklopit, aby byl usnadněn přístup do zavazadlového prostoru vozidla. Během naklápění je nosič kol velmi dobře vyvážený. Zabezpečení naklopení - sklápěcí rukojeť je vybavena bezpečnostním zařízením, aby se zabránilo naklopení během jízdy.
Sklápěcí rukojeť je umístěna na dobře přístupném místě, je integrovaná do držáku registrační značky. Stačí jí zezadu jen jednoduše povytáhnout a nosič sklopit.
Jednoduchá instalace registrační značky. I když budete tento nosič kol používat na více vozidlech, bude vždy jednoduché vyměnit registrační značku. Značku snadno nasunete nebo vysunete z boku držáku oddělávacího držáku nosiče, při parkování můžete takto i tento držák jednoduše demontovat a uložit do vozu proti nenechavým lumpům.
Výrobek je vybaven standardními kvalitními světly vybavené ochranou proti poškození. Nosič je s tažným zařízením propojený 13-ti pólovou zástrčkou. Pro vozidla ze sedmi pólovou zásuvkou je v balení dodána redukce pro přechod z 13 na 7 pólů.
K nosiči lze dokoupit nájezdovou rampu, která usnadňuje nakládání jízdních kol, tento doplněk ocení zejména majitelé těžších elektrokol.
Baterie vašich elektrokol doporučujeme převážet v kufru vozu pro nižší namáhání vozidla, nosiče tažného zařízení dodržují se tím i požadavky výrobců vozidel.
Doporučujeme převážně ve spojení s produkty tažných zařízením SVC GROUP - dvou šroubové provedení VT, Bajonety VT-4 Vertikální bajonet SVMAT-3 mechanické a elektrické bajonety MAS/ELS

Technické informace k výrobku SVC VIP 2 RACE 222-012 / P19

Určeno pro maximálně dvě kola 
Nosnost: 60kg 30kg/kolo
Hmotnost: 18,3kg
Zámek pro zajištění na tažném zařízení 
Centrální zámky pro zajištění jízdních kol
Sklápění pro přístup do zavazadlového prostoru vozu
Typ konstrukce ocelová dural plast 
Rozměry: 115x72x75cm ŠxHxV)
Rozměry ve složeném stavu: 31x72x75 cm ŠxHxV
U vozidel s rezervou umístněnou na zadních dveřích vozu, se nejdříve přesvědčte o možnosti použití, rozměry nosiče najdete v Návodu použití v detailu produktu na našem  e-shopu.
Pro bezpečné uchycení nosiče kol na tažné zařízení je důležité, aby střed kulového čepu byl minimálně dle normy 65 mm od nárazníku. Tažná zařízení SVC GROUP tyto parametry splňují a fyzicky vyzkoušené.
Doporučujeme převážně ve spojení s produkty tažných zařízením SVC GROUP - dvou šroubové provedení VT, Bajonety VT-4 Vertikální bajonet SVMAT-3 mechanické a elektrické bajonety MAS/ELS.

Auto 7 přívěs 13 pinů

Katalogové číslo: E00-002
Doporučujeme 
 
Přechod z auto zásuvky na přívěs ze 7 na 13 Pinů
Paramerty DIN 1724 na DIN 11446 - Type N
Určené pro napětí 12/24V
Materiál Galvanicky ošetřená Měď / Plast

Z vozu 13 pinů na 7 pinů přívěs/nosič kol

Katalogové číslo: E00-001
Doporučujeme 
 
Přechod z auto zásuvky na přívěs z 13 na 7 Pinů
Parametry ISO 11446 / ISO 1724 - Type N
Určené pro napětí 12/24V
Materiál Galvanicky ošetřená Měď / Velice odolný plast

Katalogové číslo: NKO 070-562 Staré katalogové číslo: NKO 070-532
 
Určeno pro 2 Kola / Elektro kola
Připevnění k TZ bez nářadí ANO
Zjednodušená montáž na TZ ANO
Sklopný nosič i s koly ANO
Sklopná světla pro parkování ANO
Skládací pro uskladnění ANO-Celkově

Pro přepravu 2 kol na tažném zařízení

Katalogové číslo: NKO 000-012
 
Určeno pro 2
Připevnění k TZ bez nářadí ANO / NE
Zjednodušená montáž na TZ ANO
Sklopný nosič i s koly NE
Sklopná světla pro parkování ANO
Skládací pro uskladnění ANO

Katalogové číslo: NKO 000-014
 
Určeno pro 4 Kola / Elektro kola
Připevnění k TZ bez nářadí NE
Zjednodušená montáž na TZ ANO
Sklopný nosič i s koly ANO
Sklopná světla pro parkování ANO
Skládací pro uskladnění ANO
Dotaz – Mám otevírání vozu u Peugeot Partner kdy se dveře otevírají od spodní části nárazníku směrem nahoru, půjdou mi otevřít zadní dveře?? 
    SVC – Vážený pane to nejsme schopny garantovat, nosič lze samozřejmě s koly sklopit, ale zadní stěna dveří vám do toho to nosiče může narazit. Je zde více aspektů, které to rozhodují, použité tažné zařízení, každý výrobce používá jiné rozměry v rozmezí mezinárodních norem, Nepřeberné množství druhů zadních nárazníku a podobně.  Zkušenost je že třeba u vozidla, Citroen Berlingo, 2018 se dá u jednoho vozu nosič využít, ale zase jen pro dvě kola, nebo speciální prodloužený. Pro 3 nebo 4 kola to je nereálné. Výrobce musí váhu přenést k vozu z důvodu svislého zatížení na kulový čep. 
U vozidel typu Mercedes Vito, VW T5 či T6 nejdou dveře otevřít ani u provedení na 2 kola. Jedině prodloužené, a to je momentálně bez nadějně do 6/měsíce 2021 vyprodané. 
Bohužel to není nechuť vyrábět, ale výrobci nosičů jsou omezený legislativně a technicky.
      

 

Informace k Registrační Značce

Cyklisté, motoristé radujte se – stát Vám ulehčil při převozu vašich kol na tažném zařízení. Už nemusíte neustále předělávat Registrační Značku - RZ (dříve známé jako SPZ), nebo jí nelegálně „padělat“ pokud vás neustálé přemontovávání a poškozování držáku RZ či samotné RZ deprimovalo.
U padělaných RZ hrozili navíc vysoké pokuty na základě paragrafu § 125c / 1a) 1 s pokutou od 5 000 do 10 000 Kč. případný zákaz řízení 6 až 12 měsíců.

Dnes máte dvě možnosti:

 1. Odmontovat Registrační Značku z vozu a tu upevnit na nosič kol, lyží a dalšího příslušenství připevněného na tažném zařízení.
  • Námi dodávané nosiče jsou přizpůsobené pro jejich jednoduchou montáž bez použití nářadí.
  • Bohužel z tabulek vozů se složitěji demontují, praskají držáčky těchto tabulek. Vozidla která mají RZ upevněnou šrouby je tato operace ještě náročnější.
  • Tabulku pod RZ vozu která je pro tyto záměny vhodná si u můžete objednat v příslušenství pro nosiče kol v našem e-shopu.
 2. Požádat i o vydání 3 Registrační Značkou již k silničnímu vozidlu přidělenou – k umístění na nosném zařízení připojitelné k silničnímu vozidlu (třetí registrační značka na nosiče kol), nebo v případě případně registrační značky na přání.

Tuto žádost o vydání 3 RZ musí podat

 1. Provozovatel / (lastník, u Obecního úřadu obce s rozšířenou působností s registrem vozidel. Tato písemná žádost musí obsahovat souhlasné stanovisko i vlastníka silničního vozidla.
 2. O výdej registrační značky již přidělené k silničnímu vozidlu, se žádá závazným formulářem ZDE

Související dokumenty:

Při podání žádosti je nutno předložit osvědčení o registraci část II. /Technický průkaz/ (velký technický průkaz), osvědčení o registraci část I. (malý technický průkaz), průkaz totožnosti, poškozené tabulky registrační značky, a uhradit hotově nebo kreditní kartou správní poplatek 600 Kč za RZ.

Produkt byl přidán do oblíbených
Zobrazit oblíbené produkty
Produkt byl porovnání
Zobrazit produkty v porovnání
Sdílet produkt
Sdílet produkt
Dotaz na výrobek web@svcgroup.cz
Abychom mohli Vás mohli nasměrovat na správného partnera.
Zboží bylo přidáno do košíku
Zboží bylo přidáno do košíku
DOPRAVA ZBOŽÍ - maloobchod (MC) a velkoobchod (VC)

Objednané zboží posíláme naší přepravní společností a sjednanou přepravní společností tak, aby zasílané zboží bylo co nejvíce ochráněné, a to s ohledem na jeho váhu a možnosti manipulace s výrobkem. (Váha/rozměr bývá průměrně cca 15-28kg a 135x40cm u tažného zařízení), a aby zůstala zachována co nejpříznivější cena dopravy. Pro objednávky z E-shopu nebo objednané telefonem a zaregistrované do našeho systému do 14.15 hodin zajišťujeme expedici v den objednání.

Zboží skladem expedujeme okamžitě!!!

Zákazníci při expedici zboží z výrobního závodu SVC GROUP s.r.o. obdrží na email zprávu popř. na mobil SMS s informacemi pro internetové sledování zásilky určené k doručení. Pro DPD je odkaz pro sledování na www.dpd.cz

Pokud nejste v den doručení zásilky doma nebo na provozovně, můžete si nechat doručit zboží na některou z poboček dpd.cz ve vašem okolí, kde si můžete následně zboží osobně vyzvednout.

Pro snížení přepravních nákladů zboží spojujeme do jednoho balíku. Například tažné zařízení a elekroinstalace, střešní nosníky s boxy a podobně.

Certifikovaní a registrovaní zákazníci mohou volit více možností závozu zboží na své provozovny dle vzájemné spolupráce, viz tabulka:

Základní rozvoz  
VIP ZÁKAZNÍCI a VĚRNOSTNÍ PROGRAM  
VIP ZÁKAZNÍCI a VĚRNOSTNÍ PROGRAM kategorie A
Možnost paletového závozu PPL s doručenkou do 24 hodin od nakládky
Paletový závoz společností SVC GROUP s doručenkou do 24 hodin od nakládky
Ceny dopravy pro neregistrované i registrované zákazníky
Doprava Zboží - MC Cena za dopravu a balné
bez DPH
Eco poplatek recyklace obalů
bez DPH
Poplatek za platbu.
bez DPH
od 5 do 50 kg - Tažné zařízení s Elektropřípojkou, nosiče kol atd. 140 10 30
0,1 do 5 kg - Elektro instalace - samostatně, doplňky, náhradní díly atd. 100 0 30
Osobní odběr 0 0 0
Ceny paletové dopravy pro Velkoobchodníky (VC) a registrované zákazníky:
Doprava Paletová a nadváha / rozměr
cena za 1 EU paletu 1200x800
Záloha za vratnou paletu
Kč bez DPH
Cena
Kč bez DPH
Eco poplatek recyklace obalů
Kč bez DPH
50 až 75 kg - DPD 200 299 10
50 až 100 kg - DPD 200 339 10
100 až 150 kg (cca 10 ks Tažných zařízení) - DPD 200 395 15
150 až 200 kg (cca 10 až 15 ks Tažných zařízení) - DPD 200 459 15
200 až 300 kg (cca 15 až 20 ks Tažných zařízení) - DPD 200 559 20
300 až 400 kg (cca 20 až 25 ks Tažných zařízení) - DPD 200 698 25
VIP a BONUSOVÍ zákazníci 0,1->22 0000 kg rozvoz - SVC 0 0 0

Paletový a nadrozměrný prodej SVC GROUP s.r.o.
DEPA: CZ -> Náchod, Praha, SK -> Bratislava, CH -> Zürich, GB -> Birhigham D -> Düsseldorf. ITA -> Padova

Převzetí zásilky + palety (reklamace)

VÁŽENÝ ZÁKAZNÍKU VĚNUJTE PROSÍM TAKÉ POZORNOST PŘEBÍRÁNÍ ZÁSILEK OD PŘEPRAVCŮ
U přepravy tažných zařízení je potřeba si uvědomit, že se jedná o těžší a rozměrné zboží. Naše doprava či sjednaný přepravce několikrát zboží překládá, a to není jednoduché. Přesto je cena za přepravu našeho zboží výhodnější v porovnání s běžnou přepravou 4kg zásilky třeba o rozměru 20x20x20cm.

Obal se skládá ze dvou částí:
1. Vnitřní kde je tažné zařízení s příslušenstvím zabaleno do proti-nárazové folie a obalené smršťovací folií.
2. Kartonový vrchní obal - je jen ochranný obal pro přepravu, který jsme přidali pro zvýšenou bezpečnost a ochranu zboží při přepravě. Tento obal, který se po vybalení vyhazuje, může být cestou deformován.
JSME VÝROBCI, všechny komponenty nebo zboží, které by se mohlo přepravou poškodit máme skladem a problémy umíme rychle vyřešit. Jsme rodinná firma a na 1. místě je spokojenost zákazníků, nejsme překupníci ani veksláci, kde je jediným měřítkem zisk.

Pokud by byl tento druhý transportní kartonový obal viditelně poškozený či roztrhaný:

 1. Zkontrolujte jaký je rozsah poškození, tedy zda by mohl být poškozený i vnitřní (základní) obal. Pokud je balení neporušené a jsou na kartonovém obalu pouze přepravní šrámy, je vše OK.
 2. Pokud je poškození zásilky viditelně obsáhlé pak nepřebírejte zboží, toto Vám bude prioritně vyměněné, tzn. náhradní zboží Vám bude expedováno ještě v den, kdy nám poškození nahlásíte. Nebudeme čekat na návrat poškozené zásilky ani dělat pakárnu s vyplňováním zboží, zařídíme, aby jste měli rychlou náhradu bez průtahů a vyplňování nesmyslných tabulek.

POŽADOVANÉ INFORMACI K ZÁSILCE, KTEROU JSTE NEPŘEVZALI:
Číslo balíku + 2 fotografie na e-mail svc@svcgroup.cz a případ nahlásit na telefon +420 603 360 607

Produkt byl přidán do košíku.
Produkt byl přidán do košíku.