Katalogové číslo: VW-190-B1

7 Originální typová elektropřípojka

Přípojka pro všechny typy vozu, příprava pro tažné se nerozlišuje

  • Pro Seat Arona
  • Kód vozu: KJF
  • Rok výroby: 9/2017->
Provedení auto zásuvky, maximální napájení autozásuvky v 7 pinů, 12/24 V
4- Originální typová přípojka s originálními místy pro připojení k vozu
5- Určeno pro všechny modely a typy vozidel - nemusíte na voze nic rozlišovat
Lze namontovat i na vozidla s přípravou elektriky pro tažné zařízení
6- Diagnostické kódování vozu je vyžadováno výrobcem vozu
2- Pro použití s běžnými žárovkami tak i s LED diodovými světly na nosičích a přívěsech
9- Přípojka s automatickým odpojením PDC couvací senzory od výrobce vozu
8- Určeno pro vozidla s kontroly i bez kontroly poruchy žárovek
10- Automaticky odpojuje zadní mlhová světla
11- Propojení elektro přípojky je provedeno v přední i zadní části vozidla
Číslo modulu SP386ZZ
Informace k výbavě vozu a připojky
Dodání zdarma při objednání s tažným zařízením
Informativní čas od dodavatele >60
Ověřený čas montáže s tažným zařízením 2:00
Záruka na výrobek 7 let
Váha výrobku 0.92 kg
Rozměry balení DxSxV 29.4x21.5x9.5 cm
Výrobce/Dodavatel pro ČR/SR - ESC Elektronics/ SVC GROUP
Homologace
Často kladené otázky VW-190 a VW-146
24 hodin aktualizovaný návody
Rozlišení vozu s přípravou a bez
Typový List
Návod Škoda Karoq
Návod Seat Tarraco Škoda Kodiaq
Návod Škoda Octatvia III + Superb + combi
Návod Škoda Scala, Kamiq
Diagnostika tažné zařízení auto Audi
Diagnostika tažné zařízení auto Seat
Diagnostika tažné zařízení auto ŠKODA
Diagnostika tažné zařízení auto VW
Rozlišení vozidel příprava a bez přípravy VW
7 zapojení auto zásuvky
7 na 13 pro tažné zařízení
Diagnosticky se musí aktivovat
Skladem Doporučujeme
7 pinu pro Audi - Škoda - Seat - VW   02/ 2014 ->

Elektropřípojka

-2 %
Cena po registraci: 4 281 Kč

Ušetříte 0 Kč s DPH / 1 ks.

4 368 vč. DPH
3 610 Kč bez DPH
ks

Pro zobrazení kalkulací přejděte do konfigurátoru.

Přidat do konfigurátoru Tlačítkem přidáte výrobek do setu. Zpět do konfigurátoru
Centrální sklad Náchod
K odběru v pondělí 4.12.
Dodání kurýrem
K expedici v pondělí 4.12.

7 pinu pro Audi - Škoda - Seat - VW 02/ 2014 -> - informace

Rozšiřující sada

Přechod mezi Červený 12-pinový k černým dvojitém konektorům

Katalogové číslo: VW-190-ZZ
 
Určené pro zásuvky a napětí 7/13 Pinů 12V
Určeno pro auto přípojky ECS Elektronics
Určeno pro auto přípojky ANO
Určeno pro vozidla AUDI SEAT ŠKODA VW
Originální konektory pro připojení na vozidlo ANO
Vhodné pro elektro přípojky   VW-190-B1 a VW-190-H1

7 pinová Originální typová elektropřípojka / Přípojka vhodná pro všechny typy výbavy vozu - nemusíte nic rozlišovat / Výrobek neomezuje záruku po montáži na vaše vozidlo. / Parametry výrobku viz níže.

7 Pinová Originální typová elektro přípojka pro tažné zařízení (v ČR je 7 pinová přípojka nejpoužívanější. Přípojka pro použití pro přívěsy do 750kg, pokud požadujete přípojku pro nosiče kol doporučujeme 13 pinovou přípojku, kde je 8 vodič pro funkční zpětné světlo vozu).  Originální přípojky plní všechny požadavky výrobce vozidel a jsou přizpůsobené na jednotlivou značku a typ vozidla a jeho konfiguraci. Výrobek je mezinárodně Homologován, montáží výrobku na vozidlo není ovlivněná ani záruka Vašeho nového vozu !!  S tímto výrobkem získáte kvalitu od opravdových specialistů na tažná zařízení a elektro přípojky. Pokud máte přívěsný vozík s 13 pinovou auto zásuvkou můžete použít přechodový adaptér z 7 pinů na 13 pinů E00-002, Tím propojíte vozidlo s přívěsem, na přívěsu nosiči bude funkční 7 pinů.
2- Elektro přípojka je vhodná k použití jak pro běžné auto žárovkami tak i pro led diodová světla připojených nosičů a přívěsů. 
 
3 - 12/24 V  - Přípojka je určená pro 12 a 24 voltovou soustavu vozu, Běžné napětí které se používá u všech osobních / SUV a i nákladních vozidel. 
4 -Originální typová přípojka s originálními místy pro připojení k vozu: Instalace obsahuje originální konektory a piny pro spojení v místech požadovaných výrobcem vozu, set obsahuje všechny montážní prvky včetně podrobných montážních návodů a pokynů jednoduchou autorizovanou montáž na vozidlo.
5- Elektro přípojka je vhodná pro všechny typy a výbavy vozidel, ke kterému je doporučená na našem webu SVC GROUP.  Při objednání zboží nemusíte nic rozlišovat, lze jí použít na běžné vozidla bez přípravy, tak i pro příplatkovou přípravu elektroinstalace vozu pro tažné zařízení. 
6- Diagnostická aktivace vozu po montáži elektro přípojky tažného zařízení je vyžadovaná od výrobce a dodavatele vozu.
U této elektro přípojky je Diagnostická aktivace vyžadována pro správnou komunikaci mezi vozidlem a elektro přípojkou pro tažné zařízení. U některých vozidel roku výroby od 2019, je možné v nastavení i upravovat odstup couvacích senzorů oproti kulovému čepu ( tedy, aby PDC nezabíralo kulový čep při odpojeném přívěsu)

7- Tato funkce již pro vozidla od roku výroby 2012- nemá opodstatnění. Vozidlo je vybavené kontrolou prasklé žárovky v osvětlení vozu značené jako C2, kde je tento kontrolní modul samostatně napájený. Tato funkce může být buď akustická (bzučák) nebo optická (kontrolka) - tyto funkce se výrobou vozidel v EU již jednotí a kontrola je již na přístrojovém štítu vozidla.
8- U těchto elektro přípojek může a nemusí být vybaveno kontrolou poruchy žárovek na vozidle nebo technologií CanBus / Check Control CC. Tedy nemusíte nic rozlišovat. Jde vozidla kde tento systém je dodáván na základě typu nebo výbavy vozu. Jedná se převážně o starší výrobu vozidel pod rok 2008 a vozidel nižší cenové třídy. 
-9- Automatické odpojování couvacích senzorů PDC.  Vozidlo a elektro přípojka pro připojení přívěsu spolu komunikuje a automaticky vypíná funkci zadních couvacích senzorů a kamer PDC.  Také je potřeba si uvědomit, že od roku 2015 jsou, vozidla dle nařízení EU vybavená manuálním vypínačem PDC v dosahu řidiče a pak automatické odpojování ztrácí opodstatnění. 
Na zamyšlenou: proč zapojovat automatické vypínání couvacích senzorů PDC a přijít o podporu při couvání s vozem a přívěsem?
Pokud vypnete PDC a kamery, dnes již standart každého vozu, nevíte jak daleko máte přívěs od rohu vozu, nevidíte přívěs, nosič kol ve zpětné kameře??? Proč tedy tento systém odpojovat a připravit se o příplatkového asistenta v provozu??? Pokud by vás tento systém obtěžoval tak jej vypnete na přístrojové desce vozu.
Je potřeba si uvědomit, že zařízení odpojíte jen na tu chvilku, kdy couváte s přívěsem, což je statisticky tak cca 14 min v roce. Bez přívěsu tyto senzory pracují standardně.
Víme, že tuto hloupou hysterii na odpojování PDC v ČR rozjel samozvaný prodejce a specialista na tažné zařízení žijící z obratu, ale my si myslíme, že nemalé ušetřené finanční prostředky (a to i za složitou montáž) budete umět využít efektivněji.

10- Automatické odpojení mlhového světla na voze MS zajišťuje že pokud máte při připojeném vozíku a zapnutém zadním mlhovém světle že se toto světlo na voze vypne.  Funkce: Zabrání to tomu, pokud máte vysoký přívěs, nebo karavan, se silnější mlhové světlo neodráží přes zadní okno vozu do kabiny vozu, při použití s běžným přívěsem nebo nosiči kol je tato funkce zbytečná.
11- Propojení vodičů elektro přípojky pro tažné zařízení s elektro instalací vozu, je provedeno jak v zadní části vozu tak v přední části vozu. Pokud se je požadavek na propojení v přední části napájení jednotky a ve voze je v zadní části třeba 12V auto zásuvka (zapalovač), můžete si montáž zkrátit a připojit napájení na tuto zásuvku. Signální vodiče ale pro správnou funkci musíte ale propojit na místě dané montážním návodem. 
12- Systém SKL možnost zaklopení auto zásuvky pod nárazník vozu: Tato přípojka je připravená pro tažná zařízení SVC ze systémem SKL. Tedy pokud je tažné zařízení od SVC Group, vybavené systémem SKL můžete pokud nepoužíváte tažné zařízení, auto zásuvku zaklopit pod nárazník, tím jí prodloužíte životnost a i na tento systém SVC GROUP prodlužuje záruky. Auto zásuvku ochráníte jak proti mechanickému poškození třeba při parkování u obrubníku, tak třeba v zimě proti soli a podobně. 
Sada obsahuje všechen potřebný materiál a těsnící gumičky pro základní zadní a sklopný SKL vývod vodičů z auto zásuvky. Gumičky jsou opravdu gumičky!!! levné náhražky z plastu co se tváří jako guma a nevydrží ani jednu zimu nedodáváme!! 
Jak jsme již psali nejsme prodejci ale výrobci a opravdový specialisti na elektro přípojky, vše kontrolujeme a i při montáži, proto elektro přípojce dodáváme dva montážní časy,  jeden udává výrobce přípojek, ale žádný výrobce  nezohledňuje výbavu vozu a úkony s tím spojené, jakou jsou třeba odkládací prostory, kolejnicové systémy vozu, převzetí, testování a další běžné montážní úkony, proto zde uvádíme i druhý, námi ověřený a reálný montážní čas.
Tento čas je použit i pro partnerská montážní místa a výpočet nabídky v naší webové kalkulačce současně s montáží tažného. 
Námi nabízené elektro přípojky jsou originálně dodávané i do prvovýroby výrobcům vozidel, k nejvýznamnějším partnerům například patří: koncern Volkswagen Audi, Škoda, Seat, Honda, Toyota, Mazda, Renault, Peugeot, Citroen, Mitsubishi, Fiat,....
SVC GROUP a ECS Elektronik Garantuje kvalitu výroby a dodávaného zboží řadou norem ISO ČSN EN 9001:2016 a IATF 16949 a ISO 14001, to znamená, že všechny procesy ve spolupracujících firmách splňují standarty kvality pro automobilový průmysl a zaručení všech záruk na vozidlo po montáži.
SVC GROUP zastupuje firmu ECS na území České a Slovenské republiky pro maximální spokojenost zákazníků již více jak 30let.  
Výrobce: ECS ELECTRONICS – Holandsko SVC GROUOP s.r.o.  Na fotografie, texty a všechny zveřejněné podklady se vztahují autorská práva dle platného zákona SVCGROUP
©10/2021
Technická podpora: technik@svcgroup.cz  tel +420 491 420 267  Pondělí až Pátek od 7.oo – 11,3o     12,oo – 15.45 hod 
Originální 7 pólový Can bus pro koncern VW kde nemusíte rozlišovat výbavu vozu

Tažná zařízení od polských dodavatelů jsme vyřadili od 02/2021 ze sortimentu, jsou sice levnější, bohužel jsme od nich neobdrželi platné homologace a ani je nemají zveřejněné na webech pro jednoduchou kontrolu a oprávněnost tvrzení o zárukách na vozidlo po montáži. Nechceme již řešit poruchy osvětlení vozu či přívěsu.

Jsme specialisti, ne obchodníci a zákazníkům garantujeme kvalitní a bezproblémové zboží za dostupnou cenu. Výrobky mají platnou HOMOLOGACI pro dané vozidlo. Žádné repliky, jako různí obchodníci, kde nedohledáte certifikaci ani adresu výrobce na dokumentech či návodech k montáži s podezřele nízkou cenou, nám nestojí zato nabízet.

SVC GROUP Garantuje záruku na vozidlo po montáži, kvalitu výroby a dodávaného zboží řadou norem ISO ČSN EN 9001:2016, homologací pro automobilový průmysl a zaručení všech záruk na vozidlo po montáži.

Karel - Mám nosič kol  mohu použít 7 pinovou auto zásuvku  ? 
             SVC Tým  -  Pro dodržení legislativy EU kde je požadavek na aktivní couvací světlo, doporučujeme použít 13 pinovou elektro přípojku, tedy tak úplně základní 13 pólovou auto přípojku, která je osazená základními 7 piny a navíc jedním pinem pro bílé couvací světlo.  Tedy stáčí vám úplně základní 13 pinová přípojka.  Pokud si objednáte plně osazenou 13 pinovou přípojku musíte připojit 8 vodičů,  jak popisuji.  Další vodiče sloužící převážně pro karavan a kde je složitá montáž nemusíte tyto vodiče zapojovat, ale bude te je mít v sadě již připravené pro případné dodatečné využití s karavanem. 
Pokud máte tažné opravdu jen pro provoz s nosiči kol,  můžete použít základní univerzální přípojku Z00-008 která se také diagnosticky nekóduje. 
Petr - Našel jsem pouze 12pinový červeně připravený konektor zadní strana vozidla, ale dodaná elektro přípojka má  sadu 2 kabelů  a konektorů.
          SVC - 
Pro vozidlo před faceliftem  do roku výroby 05/2014, potřebujete rozšířovací sadu VW-190-ZZ pro napojení - objednejte u SVC GROUP
Martin - Nemohu najít konektory pro přípravu přívěsu zadní strana vozidla.
      SVC - Vozidlo má buď modul přívěsu namontovaný z výroby ( vědšinou za příplatek a nebo není vybaven přípravou  tažné zařízení. Podívej te se do fotogalerie kde náte ve voze hledat nebo se orientujte dle návodu na našem vebu.
Martin: Musím připojit černo-modrý vodič ? při používání sad VW-146-B1 nebo VW-146-D1 ?? 
       SVC - To lze použít pouze tehdy, pokud vozidlo není vybaveno z výroby výrobcem. Použijete na voze je pro odpojení pro systém PDC a rozšiřující sada VW083ZZ. Za nás zbytečný požadavek viz couvací senzory. Pro vozidla s a z výroby namontovaný systém PDC bude funkcí vypnutí PDC aktivováno po kódování vozidla
Martin - jakou možnost mám použít pro připojení Dráty CANbus? Mám použít možnost A nebo B ??
       SVC - Můžete si vybrat kteroukoli možnost, Možnost A: trvá delší dobu montáže, ale umožňuje vám vrátit vozidlo případně do původní stavu před montáží přípojka pro tažné zařízení. Možnost B: je rychlejší připojení, ale je přípojka již nepůjde případně z vozu odstranit. 
Martin -  Barvy vodičů CAN a brzdového světla v vozidlo neodpovídá barvám v manuálu.
      SVC - 1) Stáhněte si celý a aktuální manuál z webových stránek, www.svcgroup.cz ,  2) Ujistěte se, že jsou čísla v poloze kolíku konektoru BCM odpovídat pokynům v manuálu. 3) Ujistěte se, že jsou v BCM použity správné konektory.
Jarda -  Nepotřebuji v auto zásuvce napětí 12V, musím připojit napájecí zdroj této přípojky ?? 
       SVC - Ano, sada pro připojení tažného zařízení vyžaduje trvalé napájení 12 V funkce.
Jarda - Zapojil jsem přípojku  vzadu, co bych měl dělat s druhým kabelem B?
     SVC -  Pokud jste připojili sadu vzadu, nepotřebujete kabelovou část B a držáky pojistek F2 již nemusí být připojeny.
Jarda - Připojil jsem svazek vzadu, ne? musím jít do přední části vozidla a tam něco připojit ?
     SVC - Ne, nemusíte nic připojovat v přední části vozidla, ale u některých modelů stále potřebujete vložit pojistku do pojistkové skříňky.
Kódování : Co je to kódování? 
     SVC - Aby počítač vozu mohl správně pracovat, musí být v počítači nainstalována nová rozhraní pro další funkce s přívěsem. Stejně jako vozu musí být na 'nainstalována' sada pro připojení tažného zařízení CAN-bus vozidlo, aby tedy všechny bezpečnostní prvky fungovali správně i s přívěsným zařízením.  Tato operace se nazývá 'kódování' a toto je nastavení počítače ve vozidle, aby mohly optimálně fungovat společně se sadou kabelů pro tažné zařízení pomocí technologie CAN-bus
- Oficiální prodejce mě požádá o kód SWAP/SVM
   SVC - Tyto SWAP a SVM kódy jsou vyžadovány u některých vozidel pro kódování vozidlo online prostřednictvím oficiálního vybavení VAG a registrace prostřednictvím datové služby OEM skupiny VAG.
Tento kód SWAP nebo SVM není při použití této sady použitelný, protože počítače vozidla musí být kódovány ručně, lokálně.
- Co je to SWAP nebo SVM kód?  Tyto SWAP a SVM kódy jsou vyžadovány pouze při použití oficiálního.  Zařízení VAG a registrace prostřednictvím datových služeb OEM společnosti VAG
Skupina.
Tento kód SWAP nebo SVM není při použití této sady použitelný, protože počítače vozidla musí být kódovány ručně a lokálně.
Jak mohu kódovat vozidlo pomocí VCDS/VAG Com? Vysvětlení v příručce se týká pouze ODIS ?
     SVC -  
Informace v příručce označují, který počítač vozidla může být potřeba zašifrovat, to je nezávislé na značce testování použité vybavení. Pokud je to nutné, obraťte se na dodavatele vašeho dílenského diagnostického zařízení máte nějaké dotazy k provozu nebo fungování zařízení . 
-  Co je online kódování?
    SVC - Toto je kódování vozidla prostřednictvím oficiálního vybavení VAG pomocí, registrace prostřednictvím OE datových služeb skupiny VAG.
- Co je místní kódování? 
     SVC - ím se míní nastavení počítače vozu v dílně s diagnostiským vybavením 
- Mohu nebo mám kódovat vozidlo online?  Ne, všechny počítače ve vozidle musí být kódovány lokálně/ ručně. Ale z naší dílen je možné následně kódovat Online prostřednictvím služeb SVC Remote Coding Services, 
       SVC - Je nutné přívěs po továrně aktualizaci počítačů vozu překódovat??   Je to možné, ale tyto aktualizace dělají značkové servisy a ty již udělají kompletní aktualizace. Může se stát že vám prodejce aktualizací neprovede, pak Vám jej nakóduje každý náš servis  zdarma. 
- Mohu kódovat vozidlo pomocí vzdálené služby, jako je tato jako SVC Remote Coding nebo AutoNiveau
       SVC - Ano, služba Remote Coding Services může také kódovat vozidlo.
- Jaké vybavení mohu použít pro kódování vozidla?
Kódování lze provést pomocí většiny testerů diagnostiky v dílně (jako např VCDS, VAG com, Hella Gutmann atd.) A prostřednictvím služeb Remote Coding Services jako je SVC Remote Coding nebo AutoNiveau. Kontaktujte svého dodavatele s dotazem na jeho vybavení. 
Potřebuji nechat kódovat vozidlo ve značkovém servisu?? dělají tam neuvěřitelnou pakárnu?
    SVC - Ne, to není nutné. Je nutné, aby bylo vozidlo kódováno, ale toto nemusí nutně provádět oficiální prodejce. Kódování lze provést pomocí většiny testerů diagnostiky v dílně (jako např VCDS, VAG com, Hella Gutmann atd.) A prostřednictvím služeb Remote Coding Services jako je SVC Prodejci mají dílenské vybavení velice kvalitní. 

Závady:
Jarda - Na přívěsu funguje pouze brzdové světlo. Zkontrolujte připojení vodičů sběrnice CAN:

      SVC -  Zkontrolujte, zda jsou vodiče připojeny ke správnému konektoru nebo zda jsou zapojeny vozidlo. 2) Zkontrolujte, zda nejsou přepnuty barvy vodičů sběrnice CAN. 3) Zkontrolujte, zda jsou vodiče dobře spojeny. 4) Zkontrolujte u AUDI A3, Q2 a Q3, zda jsou 2 konektory správně připojen ve stylu A (viz manuál).
Některá světla fungují a některá ne problikávají.
1) Otestujte spojení s nosičem nebo testerem kol normálně žárovky a zátěž, nepoužívejte tester s LED lampami nebo odpory a nezkoušejte voltmetrem nebo testovací sondou.
2) Zkontrolujte připojení v zásuvce přívěsu.
Jarda :  Na přívěsu neustále svítí brzdové světlo.
   SVC - 
1) Otestujte spojení s nosičem nebo testerem kol normálně žárovky a zátěž, nepoužívejte tester s LED lampami nebo odpory a nezkoušejte voltmetrem nebo testovací sondou.
2) Zkontrolujte, zda fungují brzdová světla vozidla, a pokud ne pracovat, poté jej nejprve opravte a znovu vyzkoušejte přívěs. 3) Zkontrolujte připojení signálu brzdy (černo-červený vodič) k vozidlu.
4) Zkontrolujte napětí na signálu brzdového světla na modulu přívěsu (černo-červený vodič), musí to být alespoň 11V, když je brzdový pedál a 0V, když není provozován.
Jarda - Potřebuji spínaný proud pro karavan zdroj +15 pro 13 pinovou auto zásuvku.
    SVC - Objednejte si rozšiřující sadu SP135ZZ pro připojení +15 k zásuvce přívěsu.
Jarda - Mlhová světla na přívěsu nefungují nebo vidím po zapnutí pouze blesk.
   SVC-  Sada pro připojení tažného zařízení může na přívěsu ovládat pouze 1x 21W mlhovku. Při vyšší zátěži vypne signál. 1) Testujte s nosičem kol nebo testerem s jednou mlhovkou s normálem lampu a zátěž (maximálně 1x21W), nepoužívejte tester s LED žárovky nebo odpory a netestujte voltmetrem nebo testovací sondou. 2) Ujistěte se, že mlhovka na testeru funguje a je zapnutá vypnuto na vozidle. 3) Zkontrolujte připojení na zásuvce přívěsu

Jarda - Zpětná světla na přívěsu nefungují a Vidím jen záblesk se zapnutým. 
   SVC  - Sada pro zapojení tažného zařízení může ovládat pouze x1 21W couvací světlo na upoutávka. Při vyšší zátěži vypne signál. 1) Testujte s držákem jízdního kola nebo testerem s jednou couvací lampou s normální lampa a zátěž (až 1x21W), nepoužívejte tester s LED žárovky nebo odpory a netestujte voltmetrem nebo testovací sondou. 2) Zkontrolujte, zda na testeru funguje zpětná kontrolka. 3) Zkontrolujte připojení na zásuvce přívěsu
Jarda - Senzory PDC stále pípají na vozidle, když a přívěs je připojen. 
      SVC - 
1) Vždy připojte přívěs, když je spínač -klíček zapalování vypnutý.  2) Nakódujte vozidlo pro automatické vypnutí PDC při použití přívěsu  3) Použijte přívěs se správným osvětlením. 
Jarda - Mlhové světlo na vozidle se nevypne po a přívěs je připojen
         SVC -  1) Vždy připojte přívěs, když je spínač zapalování vypnutý.  2) Testujte pomocí nosiče kol nebo testeru s mlhovkou s normálem lampu a zátěž (až 1x21W), nepoužívejte tester s LED lampami nebo odpory a netestujte voltmetrem nebo testovací sondou. Udělat
ujistěte se, že mlhovka na testeru funguje a je zapnutá vypnuto na vozidle. 3) Kódujte vozidlo podle pokynů v příručce
Jarda . Někdy také bliká mlhová kontrolka na vozidle a nevypne se úplně
Vozidlo je pravděpodobně již vybaveno modulem přívěsu OEM nebo -sada kabelů. Pokud tomu tak je, možná budete potřebovat další sadu. Viz také
webové stránky www.svcgroup.cz 
Jarda: Někdy také bliká mlhová kontrolka na vozidle a nevypne se úplně
     SVC -  Vozidlo je pravděpodobně již vybaveno modulem přívěsu OEM nebo -sada kabelů. Pokud tomu tak je, možná budete potřebovat další sadu. Viz také
webové stránky www.svcgroup.cz 
Petr - Dostávám ACC, asistent pro jízdní pruh a/nebo jiné zprávy v palubní desce po instalaci kabelové sady.
    SVC - 1) Testujte na nosiči jízdních kol nebo na testeru s běžnými žárovkami a nákladem, nepoužívejte tester s LED lampami nebo odpory a netestujte voltmetrem nebo testovací sondou a zkontrolujte, zda jsou poruchy stále současnost, dárek.
2) Ujistěte se, že osvětlení samotného vozidla funguje správně. Li nefungují správně, poté jej obnovte a znovu otestujte funkce přívěsu a zkontrolujte, zda oznámení nezmizela. 3) Kódujte vozidlo zpět do továrního nastavení a odstraňte
modul přívěsu. Pokud oznámení přetrvávají, je to způsobeno něco v samotném vozidle. Před opravou vozidla znovu připojte sadu kabelů tažného zařízení a překódujte vozidlo. 4) Kódujte vozidlo zpět do továrního nastavení a překódujte
vozidlo pro opětovné použití sady pro připojení přívěsu a zkontrolujte, zda oznámení zmizela.

Petr - Existuje nějaké levnější varianta ?? 
         SVC Tým  -  Tažná zařízení od Polských dodavatelů jsme vyřadily od 02/2021 ze sortimentu, jsou sice levnější, bohužel jsme od nich neobdrželi platné homologace a ani je nemají zveřejněné na webech pro jednoduchou kontrolu a oprávněnost tvrzení o zárukách na vozidlo po montáži. Nechceme již řešit poruchy osvětlení vozu či přívěsu. Jsme specialisti ne obchodníci a zákazníkům garantujeme kvalitní a bezproblémové zboží za dostupnou cenu.  
Produkt byl přidán do oblíbených
Zobrazit oblíbené produkty
Produkt byl porovnání
Zobrazit produkty v porovnání
Sdílet produkt
Sdílet produkt
Dotaz na výrobek web@svcgroup.cz
Abychom mohli Vás mohli nasměrovat na správného partnera.
Zboží bylo přidáno do košíku
Zboží bylo přidáno do košíku
DOPRAVA ZBOŽÍ - maloobchod (MC) a velkoobchod (VC)

Objednané zboží posíláme naší přepravní společností a sjednanou přepravní společností tak, aby zasílané zboží bylo co nejvíce ochráněné, a to s ohledem na jeho váhu a možnosti manipulace s výrobkem. (Váha/rozměr bývá průměrně cca 15-28kg a 135x40cm u tažného zařízení), a aby zůstala zachována co nejpříznivější cena dopravy. Pro objednávky z E-shopu nebo objednané telefonem a zaregistrované do našeho systému do 14.15 hodin zajišťujeme expedici v den objednání.

Zboží skladem expedujeme okamžitě!!!

Zákazníci při expedici zboží z výrobního závodu SVC GROUP s.r.o. obdrží na email zprávu popř. na mobil SMS s informacemi pro internetové sledování zásilky určené k doručení. Pro DPD je odkaz pro sledování na www.dpd.cz

Pokud nejste v den doručení zásilky doma nebo na provozovně, můžete si nechat doručit zboží na některou z poboček dpd.cz ve vašem okolí, kde si můžete následně zboží osobně vyzvednout.

Pro snížení přepravních nákladů zboží spojujeme do jednoho balíku. Například tažné zařízení a elekroinstalace, střešní nosníky s boxy a podobně.

Certifikovaní a registrovaní zákazníci mohou volit více možností závozu zboží na své provozovny dle vzájemné spolupráce, viz tabulka:

Základní rozvoz  
VIP ZÁKAZNÍCI a VĚRNOSTNÍ PROGRAM  
VIP ZÁKAZNÍCI a VĚRNOSTNÍ PROGRAM kategorie A
Možnost paletového závozu PPL s doručenkou do 24 hodin od nakládky
Paletový závoz společností SVC GROUP s doručenkou do 24 hodin od nakládky
Ceny dopravy pro neregistrované i registrované zákazníky
Doprava Zboží - MC Cena za dopravu a balné
bez DPH
Eco poplatek recyklace obalů
bez DPH
Poplatek za platbu.
bez DPH
od 5 do 50 kg - Tažné zařízení s Elektropřípojkou, nosiče kol atd. 140 10 30
0,1 do 5 kg - Elektro instalace - samostatně, doplňky, náhradní díly atd. 100 0 30
Osobní odběr 0 0 0
Ceny paletové dopravy pro Velkoobchodníky (VC) a registrované zákazníky:
Doprava Paletová a nadváha / rozměr
cena za 1 EU paletu 1200x800
Záloha za vratnou paletu
Kč bez DPH
Cena
Kč bez DPH
Eco poplatek recyklace obalů
Kč bez DPH
50 až 75 kg - DPD 200 299 10
50 až 100 kg - DPD 200 339 10
100 až 150 kg (cca 10 ks Tažných zařízení) - DPD 200 395 15
150 až 200 kg (cca 10 až 15 ks Tažných zařízení) - DPD 200 459 15
200 až 300 kg (cca 15 až 20 ks Tažných zařízení) - DPD 200 559 20
300 až 400 kg (cca 20 až 25 ks Tažných zařízení) - DPD 200 698 25
VIP a BONUSOVÍ zákazníci 0,1->22 0000 kg rozvoz - SVC 0 0 0

Paletový a nadrozměrný prodej SVC GROUP s.r.o.
DEPA: CZ -> Náchod, Praha, SK -> Bratislava, CH -> Zürich, GB -> Birhigham D -> Düsseldorf. ITA -> Padova

Převzetí zásilky + palety (reklamace)

VÁŽENÝ ZÁKAZNÍKU VĚNUJTE PROSÍM TAKÉ POZORNOST PŘEBÍRÁNÍ ZÁSILEK OD PŘEPRAVCŮ
U přepravy tažných zařízení je potřeba si uvědomit, že se jedná o těžší a rozměrné zboží. Naše doprava či sjednaný přepravce několikrát zboží překládá, a to není jednoduché. Přesto je cena za přepravu našeho zboží výhodnější v porovnání s běžnou přepravou 4kg zásilky třeba o rozměru 20x20x20cm.

Obal se skládá ze dvou částí:
1. Vnitřní kde je tažné zařízení s příslušenstvím zabaleno do proti-nárazové folie a obalené smršťovací folií.
2. Kartonový vrchní obal - je jen ochranný obal pro přepravu, který jsme přidali pro zvýšenou bezpečnost a ochranu zboží při přepravě. Tento obal, který se po vybalení vyhazuje, může být cestou deformován.
JSME VÝROBCI, všechny komponenty nebo zboží, které by se mohlo přepravou poškodit máme skladem a problémy umíme rychle vyřešit. Jsme rodinná firma a na 1. místě je spokojenost zákazníků, nejsme překupníci ani veksláci, kde je jediným měřítkem zisk.

Pokud by byl tento druhý transportní kartonový obal viditelně poškozený či roztrhaný:

  1. Zkontrolujte jaký je rozsah poškození, tedy zda by mohl být poškozený i vnitřní (základní) obal. Pokud je balení neporušené a jsou na kartonovém obalu pouze přepravní šrámy, je vše OK.
  2. Pokud je poškození zásilky viditelně obsáhlé pak nepřebírejte zboží, toto Vám bude prioritně vyměněné, tzn. náhradní zboží Vám bude expedováno ještě v den, kdy nám poškození nahlásíte. Nebudeme čekat na návrat poškozené zásilky ani dělat pakárnu s vyplňováním zboží, zařídíme, aby jste měli rychlou náhradu bez průtahů a vyplňování nesmyslných tabulek.

POŽADOVANÉ INFORMACI K ZÁSILCE, KTEROU JSTE NEPŘEVZALI:
Číslo balíku + 2 fotografie na e-mail svc@svcgroup.cz a případ nahlásit na telefon +420 603 360 607

Produkt byl přidán do košíku.
Produkt byl přidán do košíku.